poniedziałek, 23 stycznia 2012

Cardiff City vs Portsmouth: szczęśliwe zwycięstwo

Drużyna Cardiff City pokonała na własnym stadionie zespół Portsmouth, podczas sobotniej potyczki obu drużyn. Mecz zakończył się wynikiem 3:2. Niewątpliwie cenne zwycięstwo The Bluebirds, okazało się także niebywale szczęśliwym. Zwycięska bramka dla Cardiff City padła bowiem 92 minucie meczu (jej autorem został Craig Conway).

Mecz od początku był wyrównany. Świadczy o tym m.in. wynik po pierwszych 45 minutach spotkania. Po golach Millera (15 minuta meczu) oraz Futacsa (39 minuta) na tablicy wyników widniał remis 1:1. Druga połowa zaowocowała prowadzeniem gości, którzy w 49 minucie meczu zdobyli upragnioną bramkę (strzelcem był obrońca Portsmouth Greg Halford). Gospodarze wyrównali po golu Hadsona (69 minuta), lecz pomimo częstszego posiadania piłki nie potrafili przechylić szali zwycięstwa na swoją korzyść. Dokonał tego dopiero wspomniany Conway, dając zwycięstwo swojej drużynie.