poniedziałek, 26 grudnia 2011

Watford FC vs Cardiff City: złej passy ciąg dalszy

Zaledwie remisem zakończyło się poniedziałkowe spotkanie drużyny Cardiff City z 18 w tabeli zespołem Watford FC. Zajmujące przed spotkaniem 5 lokatę Cardiff zremisowało na wyjeździe stosunkiem 1:1, powiększając tym samym stratę do lidera - zespołu Southampton. Zdobywcami bramek w tym meczu okazali się...sami piłkarze Watford. Pierwszego gola zdobył bowiem pomocnik gospodarzy Prince Buaben (62 minuta spotkania), natomiast wyrównanie na tablicy wyników stało się udziałem obrońcy Watford - Adriana Mariappa (niefortunne trafienie w 80 minucie meczu).

Powyższy rezultat niekorzystnie wpływa na dotychczasowe ukształtowanie tabeli. Drużyna Cardiff City traci kolejne punkty i to w starciu z niżej notowanymi rywalami. Wycieczka na Vicarage Road nie będzie zatem mile wspominana.